Policja poszukuje 49-letniego mieszkańca Chojnic - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach

Wiadomości

Policja poszukuje 49-letniego mieszkańca Chojnic

Data publikacji 29.05.2019

Policjanci poszukują 49-letniego mieszkańca Chojnic. Mężczyzna 27 maja wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał do tej pory żadnego kontaktu z rodziną. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach pod nr tel. /52/ 395-62-22 lub z najbliższą jednostką Policji -dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego chojnickiej komendy policji poszukują Krzysztofa Scharmacha, który zaginął w dniu 27 maja 2019 roku. W tym dniu 49-latek wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną, a także nie powrócił do miejsca zamieszkania. Mężczyzna ten choruje na schizofrenię.

Rysopis: wiek z wyglądu ok. 45 lat , szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemny blond, oczy niebieskie. W chwili zaginięcia mężczyzna prawdopodobnie był ubrany w dżinsowe spodnie koloru niebieskiego, koszulkę z krótkim rękawem koloru szarego z żółtym napisem, bluzę z kapturem w kolorze ciemno szarym, buty czarne sportowe z niebieskimi podeszwami oraz czapkę z daszkiem koloru czarnego.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach, pod nr tel. /52/-395- 62 -22 lub z najbliższą jednostką Policji -telefon alarmowy 112.